Czy miesiączka ma wpływ na morfologię?

witam .muszę jak najszybciej zrobić wyniki :morfologia, ob, czynnik RF, CRP ,LDH - czy miesiączka ma wpływ na te wyniki - potrzebuje tych badań jak najszybciej ale mam miesiączkę i nie wiem czy robić czy czekać tydzień :( bardzo prosze o odpowiedz z góry serdecznie dziękuje

Milena Lubowicz

Miesiączka będzie miała pewien wpływ na wyniki, szczególnie na parametry czerwonokrwinkowe, także jeżeli można to proszę poczekać. A jeżeli nie może Pani, to proszę powiedzieć lekarzowi oceniającemu wyniki, że badanie było robione w czasie miesiączki.
Pozdrawiam