Czy mo9żna łączyć lek przeciwlękowy z suplementami ze skrzypem i pokrzywą?

Witam . Chcialabym spytac czy przyjmujac tabletki xanax moge przyjmowac jednoczesnie tabletki "skrzyp i pokrzywa" i tabletki biotebal??jesli tak to czy musze zachowac jakies odstepy czasowe powmiedzy braniem jednych i drugich

Lek. Paweł Szadkowski

Ten suplement diety nie powinien wpłynąć na działanie Xanaxu, podobnie pora przyjmowania suplementu.