Czy mogę mieć nasilone ataki nerwicy w czasie miesiączki?

Czy mogę miec nasilone ataki nerwicy w czasie miesiączki??? Oraz czy moge odczuwa niepokój, lęk, napięcie 24h non stop bo tak sie właśnie czuje jakbym ciagle się czegoś bała i była w gotowości.

Lek. Katarzyna Szymczak

Okres poprzedzajacy menstruację oraz sama menstruacja w zwiazku z wahaniami hormonów może sprzyjać większej drażliwości, nerwowości, natomiast jeśli cały czas odczuwa Pani taki stan radziłabym skonsultować się z lekarzem psychiatrą.
Pozdrawiam

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza