Czy moje ciągłe to zmęczenie może być objawem jakiejś choroby?

Mam 20 lat, ale już od pierwszej klasy liceum codziennie czuję się niewyspana i zmęczona. Nieważne czy śpię nawet 10 godzin, i tak potem w ciągu dnia muszę zrobić 20 minutową drzemke. Jednak zazwyczaj ta drzemka nie kończy się na 20 minutach a na 2 godzinach. Potem nie mogę spać w nocy. W weekend odsypiam a i tak czuję sie zmęczona. Biorę Parogen od 3 miesięcy. Czy to moje ciągłe to zmęczenie może być objawem jakiejś choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna podstawowa diagnostyka i wykonanie badań laboratoryjnych . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego