Czy może leki Mirtrazapina oraz Clomifen wpływają jakoś na wynik?

Witam, mam właściwie wszystkie objawy niedoczynności tarczycy. Pół roku temu moje TSH wynosiło 3.2 czyli w sumie niedoczynność, nie robiłem nic w kierunku leczenia tarczycy. Dzisiaj powtórzyłem badania i TSH wynosi 1.1, a poziom ft3 i ft4 przy samej górnej granicy. Jak to możliwe że nagle samo mi się obniżyło TSH tak znacząco? Czy może leki mirtrazapina oraz clomifen wpływają jakoś na wynik? Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie obecnie objawy? Sadze ze dla własnego spokoju nalezy udać się do lekarza endokrynologa