Czy możliwa jest depresja u 27-latka?

dzień dobry, przed chwilą rozwiązywałem testy wyszło że mam "lekką depresję" "silne stany lękowe" kiedyś już leczyłem się w szpitalu psych.na depresję...ostatnio zaczeło mi się układać "fajna praca" lecz do czasu...w pewnym momencie zawaliłem cały tydzień...wyjechałem służbowo i od pon.do pt.miałem ciąg alkoholowy -podwody strach przed jazdą zwątpienie...byłem na detoxie....teraz mam strach przed wyjściem z domu...rano myślę o piciu, boje się że ktoś mnie zaczepi, że zle wyglądam itp...

Dzień dobry. Bardzo możliwe, że to epizod depresyjny lub nawrót choroby. Jednak właściwa diagnostyka musi odbyć się podczas bezpośredniej konsultacji z lekarzem-psychiatrą. Opisane objawy sprawiają trudność w codziennym funkcjonowaniu, więc nie warto zwlekać z udaniem się do specjalisty. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

zalecane jest kompleksowe leczenie, proszę się zastanowić, ośrodki są w różnych rejonach Polski.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i lekarza psychiatry. Obawia się Pan nawrotu choroby, proszę zastanowić się co Panu pomogło aby poradzić sobie z depresją. W przeszłości poradził pan już sobie z chorobą. Pozdrawiam serdecznie