Czy możliwy jest taki pęcherzyk graafa zdolny do zapłodnienia?

Witam. Zaczęłam monitoring cyklu. (Przy pierwszej ciąży miałam problemy z pękaniem pęcherzyków.) W 9 d.c. Na usg wyszło że mam zmiane hypoechogenna 40mm na prawym jajniku. Moja ginekolog kazała zacząć starania bo nie wiadomo czy to nie pęcherzyk i czy nie pęknie. Czy staranie ma sens czy jest to już torbiel? Czy możliwy jest taki pęcherzyk graafa zdolny do zapłodnienia?

Szanowna Pani, na podstawie tego opisu nie jestem w stanie niczego stwierdzić. Proszę stosować się do zaleceń ginekologa. Serdecznie pozdrawiam