Czy można być świadomym własnej choroby psychicznej?

Czy można być świadomym tego ze się zwariowało? Albo ze ma sie jakas inna chorobe psychiczna?

Ogólnie rzecz ujmując tak, wszystko zależy od tego, jaka to choroba psychiczna i w jakim stadium. Jeśli ma Pani wątpliwości, warto skorzystać z porady psychologa, psychoterapeuty. Ważne jednak by opis stanu i objawów był jak najbardziej szczery adekwatny.