Czy można podróżować samolotem po usunięciu ciąży pozamacicznej?

Witam tydzien temu przeszlam.operacje ciazy pozamacicznej poprzez ciecie poniewaz dostalam krwotoku. Zostal usuniety jajowod. Czy w takim wypadku moge leciec samolotem 1.5 tygodnia po operacji?

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety nie można jednoznacznie odpowiedzieć pani na pytanie. Wszystko zależy od pani stanu klinicznego i zaleceń jakie dostała pani od lekarza prowadzącego przy wypisie ze szpitala.