Czy można stosować Symescital i Rantudil razem?

witam od jakiegos czasu bioere leki od psychiatry o nazwie Symescital i bylam u lekarze bo mam problem z kregoslupem i mam tebletki o nazwie Rantudil forte tylko nie jestem pewna czy ich mozna brac razem

Witam!
Rantudil osłabia działanie leków SSRI, do których niewątpliwie należy Escitalopram. Należy powiadomić lekarzy leczących. Wyjść jest kilka: zwiększenie dobowej dawki Symescitalu; zmiana leku p/depresyjnego lub zmiana leku p/zapalnego i p/bólowego. Wszystko w oparciu o kontakt z lekarzem leczącym.
Powodzenia
W. Łuczkowski.