Czy można tak łączyć Citaxin?

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakieś przeciwwskazanie jeśli uprawiam czynnie sport, chciałbym wspomóc się monohydratem kreatyny, ale jednocześnie biorę regularnie Citaxin.
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 10 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

Citaxin jest lekiem przeciwdepresyjnym, stosowanym w leczeniu depresji i zaburzeń lękowych. Warto zaznaczyć, że monohydrat kreatyny jest popularnym i często stosowanym suplementem w sporcie, który może pomóc w zwiększeniu wydolności fizycznej, siły i masy mięśniowej.

Nie znajduje się specjalnych przeciwwskazań do łączenia tych środków, jednak musi Pan pamiętać, aby stosować je zgodnie z zaleceniami i nie przekraczać dobowej dawki.

W razie wątpliwości zalecamy skontaktować się z lekarzem, który udzieli Panu więcej informacji.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach poniżej:

https://leki.abczdrowie.pl/p/citaxin-icn-polfa-rzeszow-s-a

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.