Czy można zażywać Propranolol z Polprazolem?

Mężczyzna lat 28 Daniel Mam takie pytanie czy można zażywać 2 leki czyli propranolol z polprazolem lub inne inhibitory pompy protonowej z propranolol czy te leki nie mają ze sobą żadnej interakcji wchłaniania albo coś podobnego za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje pozdrawiam i życze miłego dnia.

Lek. Tomasz Budlewski

Inhibitor pompy protonowej należy przyjmować pół godziny przed śniadaniem