Czy plamienia po usunięciu polipa to coś złego?

Miesiąc temu miałam usuwany polip (histeroskopia, łyżeczkowanie, polip Wszystko ok, kontrola u lekarza po 2tyg też ok. Jestem tydzień po zakończeniu pierwszej od zabiegu miesiączki (obfitej). Niepokoi mnie fakt, że od zakończenia miesiączki mam plamienia (dziś 5 dzień) - skąpe, kolor mieszany - brąz ale też trochę krwiste. Czy mogą występować? Jeśli tak, to ile cykli musi minąć, aby stan się unormowal?

Szanowna Pani, nieprawidłowe plamienia mogą być czymś błahym ale lepiej udać się do ginekologa, szczególnie że jest Pani po łyżeczkowaniu

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się do ginekologa na kontrolę z powodu krwawień. Pozdrawiam.