Czy po ciąży można stosować Prenatal?

Dzien Dobry.W czasie ciazy i w okresie karmienia przyjmowalam witaminy prenatal uno a potem prenatal duo.Gdy skonczylam karmic piersia wrocilam ponownie do Prenatalu Uno po 1 kapsulce dziennie jako zestaw witaminowy gdyz zarowno w poczatkach ciazy jak tez i obecnie zauwazylam ze pozytywnie wplywa na moj nastroj,zapobiega wahaniom nastroju,poprawil sie stan wlosow,paznokci a oprocz tego w odroznieniu od innych zestawow witamin nie powoduje dyskomfortu przewodu pokarmowego.Moje pytanie brzmi czy pomimo tego ze nie jestem w ciazy moge przyjmowac ten preparat czy sobie nie zaszkodze przyjmujac go obecnie?

Lek. Michał Lenard

Stosowanie tego preparatu nie powinno Pani zaszkodzić, nie musi się Pani obawiać. Pozdrawiam!