Czy po karmieniu nerwica może wrócić?

Od listopada nie biore juz leku na nerwice lękowa seroxat wtedy zaszlam w ciążę i było trzeba odstawic lek . W ciąży całkowity spokój z nerwicą , po porodzie caly spokoj z nerwica , pije melise rano i wieczorem karmię piersią , czy to możliwe ze choroba odpuścia czy to przez hormony a jak skończe karmić to nerwica może wrócić , bardzo się tego boje i myślę o tym często . Pozdrawiam

Szanowna Pani,

proszę cieszyć się macierzyństwem, jeśli nie ma objawów nie ma choroby, nie zamartwiać się na zapas, należy cieszyć się życiem, nerwica, nie zależy od karmienia piersią, problemem jest czynnik psychiczny, styl myślowy ukształtowany w procesach poznawczych. Zalecana jest psychoterapia jako forma wsparcia i pomocy, skuteczny jest paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś