Czy po tak długim czasie moje zmysły mają szansę powrócić w pełni?

Od ponad dwóch lat doświadczam zaburzeń smaku i węch w związku z przebyciem COVID-19 (dokładnie zakaziłem się w listopadzie 2020 r.). Niektóre zapachy i smaki są całkowicie inne niż wcześniej, niektórych nie czuję w ogóle - nie jest to całkowita utrata tych zmysłów. Do lekarza poszedłem dosyć późno, bo po 6 miesiącach od zakażenia. Dostałem wówczas zastrzyki Nivalin i Milgamma N, następnie aerozol do nosa Flixonase i tabletki Neurovit. Niestety nie przyniosło to żadnej poprawy. Moje pytanie brzmi, czy na chwilę obecną da się coś jeszcze zrobić? Czy po tak długim czasie te zmysły mają szansę powrócić w pełni?

Steryd Flixonase to steryd przeciwskazany przy infekcjach wirusowych. Jest to napisane w pierwszej linijce leku - przeciwwskazania. podaj lekarza do Sądu za trwałe uszkodzenie węchu i smaku po zastosowaniu przeciwwskazanego leku przy infekcji wirusowej czyli C-19