Czy podczas pierwszego stosunku mogę zajść w ciążę?

Mam dopiero 17 lat.
7 tygodni temu uprawiałam pierwszy raz sex. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, ale gdy robiliśmy to od tyłu to zabezpieczenie pękło. Jednak chyba ważne jest to, że miesiąc przed stosunkiem nie miałam okresu. Po stosunku tak jakby też nie, bo od razu po stosunku miałam tylko dwa dni lekkie krwawienie, a teraz nie mam raczej okresu tylko śluz lekko zmieszany z krwią. Żadnych objawów ciąży nie zauważyłam ale i tak się boję.

Prosiłabym o szybką odpowiedź.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Skoro doszło do wytrysku w pochwie, to mogło dojść do zapłodnienia. Ze względu na brak jakichkolwiek objawów ciąży, najprawdopodobniej cierpisz jednak po prostu na zaburzenia hormonalne, które powodują brak miesiączki. Dla pewności, konieczne jest jednak wykonanie testu ciążowego.
Polecam artykuł: http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0.
Pozdrawiam!