Czy powinnam się martwić tym opisem rtg?

Moj opis rtg. Mam 40 lat. Jamy poufne wolne. W prawym kacie przeponowo-sercowym cień tworu kraglego średnicy około 2 cm. Poza tym płuca bez zmian ogniskowych . Serce w normie. Czy mam sie martwić, czy moze byc to nowotwór ? Od wczoraj gdy odebrałam rtg wraz z opisem o niczym innym nie mysle :( Bede wdzięczna za odpowiedz.

szanowna Pani na podstawie opisu nie da się tego stwierdzić, należy rozważyć badanie TK