Czy przez to, że mam asymetryczne jajniki nie mogę zajść w ciążę?

Mam jeden większy jajnik, lekarz powiedział, że ma dziurki i że nie jest to zdrowy jajnik. Stwierdził jeszcze, że mogę mieć problem z zajściem w ciąże. Bardzo chcę mieć dziecko, nie mogę powiedzieć, że jakoś specjalnie się staramy, ale od pół roku nie zabezpieczam się i o dziwo nawet przysłowiowo nie wpadłam - czy może to oznaczać, że nie mogę mieć dzieci?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dzień dobry!
Asymetria pomiędzy jajnikami zdarza się dość często. W USG na pewno widać było pęcherzyki a nie dziurki, a one z pewnością nie są objawem niepokojącym. Jeśli po 1 roku regularnego starania się o dziecko nie uda się go począć to dopiero wtedy możemy mówić o niepłodności.
Proponuję skonsultować badanie USG z innym lekarzem.
Z poważaniem