Czy skąpa miesiączka może oznaczać ciążę?

mam pytanie bo jestem z dziewczyną już rok no i się kochamy tylko że ja nie dochodzę w niej tylko gdy już wyjmę np i dostała okresu normalnie jak powinna ale mówi ze mało krwi czy jest możliwość że jest ona w ciąży ? teraz jeszcze przeziębiona jest przed okresem się przeziębiła,na razie nie chemy dziecka czy to możliwe że w ciąży jest ? proszę o szybką odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

witam, Szanowny Panie nie mizna wykluczyc takiej mozliwosci, choc jest to mniej prawdopodobne. prosze wykonac test ciazowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość ciąży istnieje ale jest ono raczej niewielkie. Proszę dla pewności wykonać test ciążowy.