Czy takie zmiany przy ustach to kłykciny lub hpv?

Mam 21 lat i jestem jescze dziewica odkąd pamiętam od wewnętrznej strony moich ust z prawej strony mam dwie bulki sa one nie zbyt duze jedna przy drugiej maja gladka powierzchnię sa koloru takiego jak usta czyli różowego nie boli mam jeszcze dodatkowo 2 takie bulki tylko ze w dwóch osobnych miejscach naczytalam sie o klykcinach konczystych i dlatego dodalam ze jestem dziewica czy to sa klykciny czy wszystkie zmiany tego typu sa przez wirusa hpv? I czy to jest grozne?

Szanowna Pani, szczerze wątpię aby miały to być kłykciny. Proszę udać się do lekarza