Czy ten lek może obniżać libido?

Witam.od 10miesiecy biorę leki abilify.mam obniżone libido pomimo prolaktyny w normie.czy lek abilify może obniżać libido?

Witam! Neuroleptyki, nawet te nowej generacji mogą mieć wpływ na funkcje intymne i raczej ich nie poprawiają. Trzeba przetrzymać lub uzgodnić ze swoim lekarzem modyfikację dotychczasowego leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.