Czy ten wynik oznacza, że ciąża źle się rozwija?

Witaam, w dn. 30-01-2019 r. wynik beta HCG wyszedł na poziomie 15876 a 16.02 na poziomie 109886. Wg kaluklatora przyrostu bety jest on o 25% za mały. Czy oznacza to źle rozwijająca się ciążę? Jest w 8 tyg. ciąży.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to świadczyć o patologii. Natomiast radziłbym skonsultowanie się z ginekologiem celem wykonania dokładniejszych badań . Pozdrawiam.