Czy to infekcja pochwy?

Dzień dobry. Mój problem polega na tym, że od ok. miesiąca czuję ból/pieczenie i swędzenie pochwy. Do tego pojawiła się także wydzielina lub uplawy o nieprzyjemnym zapachu. Problem pojawia się niestety codziennie. Czuję to także przy oddawaniu moczu, ale badania moczu są w normie. Czy może to być jakaś infekcja pochwy i jakie leki bez recepty mogłabym przyjmować?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcję pochwy, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub zastosować preparaty dostępne w aptekach.