Czy to może być coś gorszego niż przepuklina?

Dzień dobry. Małżonek ma podejrzenie przepukliny biodrowej , dzisiaj miał robione TK i troszkę się wystraszylismy. Podczas badania wyjechano z nim i pani zapytała czy nie ma czasem opatrunku akurat w tym miejscu gzie mąż ma dyskomfort. Teraz obydwoje obawiamy się czy to czasem nie coś gorszego niż przepuklina. Czy byłoby tak widac przepukline podczas badania. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

witam TK jakiej okolicy? z jakiego powodu Państwo się obawiają? nie do końca rozumiem pytanie