Czy to normalne opóźnienie okresu?

Witam, stosuje od dłuższego czasu krążek ginoring, powinnam wyjąc go w sobotę wieczorem lecz pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć i zrobiłam to dopiero w poniedziałek. Minęły 4 dni a ja dalej nie dostałam okresu, czy to normalne opóźnienie?

Generalnie przy przedłużeniu powinna Pani od razu włożyć kolejny ring. teraz proszę planowo włożyć ring w sobotę, tak jak pierwotnie było zaplanowane, niezależnie od krwawienia, które pewnie wystąpi nieco później niż zwykle.