Czy to problem z zatokami? Pomocy

Od kilku lat mam silne bóle w okolicach czoła podczas występowania silnych wiatrach, jak również w okresie zimowym. Występują one również podczas przeziębień, kiedy nos jest zablokowany, a ja próbuje mocno wdychać powietrze nosem. Ból jest wtedy w okolicach czubka głowy i jest on bardzo ostry, lecz krótkotrwały. Czy to problem z zatokami?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Opisywane objawy mogą wskazywać na przewlekłe zapalenie zatok przynosowych. Warto wybrać się do laryngologa, który zbada Panią, zleci niezbędne badania i na tej podstawie oceni, jaka jest przyczyna nawracających dolegliwości.
Pozdrawiam