Czy torbiel szyszynki może wpływać na zachowanie dziecka?

Witam u dziecka 2.5 letniego wykryto torbiel szyszynki o śr 4.5 mm.dziecko było później konsultowane z neuroliegm ten pow żeby dopiero zgłosić się jak dziecko skończy 9 lat...moje pytanie dotyczy zachowania dziecka czy ta torbiel może wpływać na napady niegrzecznego zachowania dziecka?

Dzień Dobry Pani,

Na Pani zapytanie, może odpowiedzieć Neurolog, Neurochirurg, mający opis diagnostyczny.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do kontrolnej/osobistej konsultacji u Psychologa dziecięcego, celem rozwiania Pani obaw.

Serdeczności i powodzenia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605