Czy usuwanie prosaków na prąciu jest bezpieczne?

Dzień dobry. Mam takie pytanie odnośnie prosaków na skórze prącia. Otóż byłem u dermatologa, lekarza medycyny estetycznej i urologa w tej sprawie i wszyscy twierdzą jednomyślnie, że jest to norma i w niczym nie przeszkadza. Czy może się zdarzyć, że przez tą normę nie będę już mógł nigdy współżyć z żadną kobietą, ponieważ będzie się mnie przez to brzydziła ? Mam 26 lat i jest to dla mnie sporą blokadą w kontaktach z kobietami,bo ciągle boję się odrzucenia, a usuwania tego laserem boję się.

To rzeczywiście norma, wszyscy mężczyźni tak mają i kobiety ich z tego powodu nie odrzucają. Inna sprawa, że jeśli trzech lekarzy Panu mówi, a Pan nie wierzy, to chyba czas porozmawiać z psychologiem.