Czy w czasie przyjmowania Seronilu/20mg rano mogę wziąć Clonazepamum TZF?

Czy w czasie przyjmowania seronilu/20mg rano mogę wziąć Clonazepamum TZF? Jeśli nie to ile należy odczekać od ostatniej dawki seronilu?

Witam! Przy lekach z grupy SSRI i SNRi nie należy podawać benzodiazepin. A jeżeli już się na taką metodę zdecydujemy, to należy zastosować szczególną ostrożność Opisywano przy tych połączeniach zespoły Majaczeniowe z objawami wytwórczymi. Nadmienić należy, że takie powikłania w tym zestawieniu pojawiają się rzadko. Pozdrawiam W. Łuczkowski.