Czy w moim przypadku możliwe są inne sposoby zapłodnienia poza in vitro?

Witam, mam 32 lata u Wraz z moim partnerem chcielibyśmy mieć dzieci pojawia się kolejny problem - on jest nosicielem Hiv . Do tego mam zespół policystycznych jajników - co mam zrobić gdzie się zgłosić. Czy tylko in vitro wchodzi w grę czy jest możliwa ibseminacja domaciczna? Kto może nam pomóc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani partner jest nosicielem HIV, właściwie pozostaje tylko in vitro. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.