Czy wynik laparoskopii jajnika jest prawidłowy?

Witam jestem po laparoskopii jajnika odebrałam wynik:torbiel krwotoczna endometriotyczna jajnika prawego-materiał rozfragmentowany.W korze jajnika stwierdza się ciałko białawe oraz pojedyncze pęcherzyki pierwotne.Czy wynik jest prawidłowy?Dalej boli mnie prawy jajnik.Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna usg przezpochwowe . Konieczna wizyta u lekarza ginekologa