Czy wyniki badania nasienia są w porządku?

Witam proszeo porade czy wyniki sa wporzadku Badanie nasienia Ph 8 Objetosc 6.5 Uplynnienie czesciowe 35 min Uplynnienie całkowite 2 godz Liczba pleminikow w 1 ml 37.6 Nieliczne ziarna lecytyny, leuko 8-1 0 wpw Plemniki zywe 80 na 100 plem Pleminiki martwe 20na 100plem Plemniki patologiczne 15 na 100

Małgorzata Panek

Objętość nasienia jest duża. Pozostałe parametry w granicach normy.
Proszę pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu.
pozdrawiam