Czy wypicie niewielkiej ilości wody z sokiem przed badaniem krwi i moczu może zaburzyć wyniki?

Miałem dziś badanie krwi i moczu A rano gdy wstałem napiłem się niewielkiej ilości wody z sokiem (niecała szklanka) Czy badanie będzie trzeba powtarzać? Czy raczej nie wpłynie to aż tak znacząco na wyniki?

Szanowny Panie sok może zaburzyć wynik glukozy, nie zaleca się spożywania żadnych napojów poza wodą