Wyniki badania moczu i poziomu cukru we krwi

Witam, mam 52 lata, BMI - 26.7. Od paru dni robie domowo badanie mczu I poziom cukru we krwi. Generalnie w moczu: -ph 5-6 -cw 1.020 -bialko 15(015) -glukoza, bilirubina, ketony, erytrocyty, urobilinogen - brak -azotyny pojawiaja sie wszystkie wartosci, +, ++, +++ a czasami brak(najrzadziej) -leukocyty 125-500. Badanie cukru wykazuje rano, na czczo od 91 do 118, 2 godz po posilku 173-191. Jestem niskocisnieniowcem. Rano z reguly 87/50, 93/57, tetno 58, 62, 72. Bardzo prosze o interpretacje. Sabri

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badani moczu może wskazywać na występowanie infekcji dróg moczowych. Warto również wdrożyć diagnostykę w kierunku cukrzycy. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.