Czy z wystającym pieprzykiem mogę ćwiczyć?

Dzień Dobry Mam pytanie posiadam pieprzyka w okolicach bicepsa pieprzyk jest lekko wystajacy około 3-4mm.Czy mogę ćwiczyć biceps?Po porządnym trening odczuwam ból i niewiem czy to pieprzyk czy czyły w zgięciu ręki. Pieprzyk był sprawdzany przez dermatologa i wszystko jest ok.

Dzień dobry,

Może Pan ćwiczyć, natomiast jeśli pieprzyk jest wystający i podatny na urazy mechaniczne (drażnienia) proszę rozważyć jego usunięcie.

Pozdrawiam serdecznie.