Czy zioła mogą wypłukiwać jakieś witaminy?

Witam Ja mam rowniez pytanie odnośnie picia herbat ziolowych. Pije dwa razy dziennie gotukole,raz dziennie skrzyp polny -przy skrzypie robie dwudniową przerwe,raz dziennie pije szyszki chmielu . Czy takie polaczenie nie szkodzi zdrowiu .Czy ziola moga wyplukiwac jakies witaminy?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zbyt duże spożywanie ziół może być obciążające dla wątroby oraz nerek.