Czym można usunąć pęcherzyki wodne na dłoniach?

Dzień dobry, Ostatnio na dłoniach wyskoczyły mi pęcherzyki wodne. Jest ich dość dużo. Proszę mi powiedzieć czym można je usunąć, zmniejszyć ich ilość? Na nogach również wyskakują mi podczas częstego pocenia się zaczerwienienia, czy jest sposób na ich likwidację, bądź na zapobieganie ich występowania? Proszę o odpowiedź

Witam,

Objawy które Pan/i opisuje wskazują na chorobę dermatologiczną (wyprysk dyshydrotyczny). Należy również wykluczyć kilka innych chorób - dlatego konieczna jest wizyta u lekarza. Prawdopodobnie wykonane zostaną wypisane leki na receptę. Po wyleczeniu objawów wyżej opisanych można pomyśleć o wykonaniu testów alergicznych.

Pozdrawiam,
Katarzyna Osipowicz