Data poczęcia a usg ciąży
Witam ostatnia miesiaczke mialam 18 września cykle sa nieregularne trwaja powyżej 30. dn 12 grudnia mialam usg wykazalo 10tydz i 6dn i zastanawia mnie czy jest to data poczecia? Czy do zaplodnienia moglo dojsc po 6 pazdziernika? Prosze o odp

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podane informacje wskazują, że prawdopodobna data poczęcia to 01-07.10.2013 r.