Delikatne bóle w podbrzuszu w 4. miesiącu po porodzie

Witam jestem 4 msc po porodzie, około 3 msc temu zaczęły sie delikatne bole w podbrzusza i zaczela sie wydzielina przezroczysta bezwonna pozniej pojawiła dIe w niej krew ale trwało to około 3 dni. Teraz bola podbrzusza sa częste, czasami i w krzyżu czuje wydzielina nadal jest czasami mocna czasem lżejsza, lecz niepokoi mnie to ze moj brzuch zrobił sie troche większy, zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywnie, lecz po porodzie malał. Nie obiadem sie nadal karmie piersią i nadal nie dostałam mi

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i sugeruję konsultację ginekologiczną.