Dlaczego mam problem z dużym palcem u stopy?

Witam. Od kilku dni mam problem z dużym palcem u stopy. Bolał, spychl i ropialo od kącika paznokcia aż do spodu palca. Na początku myślałam, że to od tego że zbyt mocno obcielam paznokcie. Byłam u lekarza zalecił mi antybiotyk. Przeszło znacznie ale nadal pod spodem widzę, że jest ropa i gulka. Jestem pewna że paznokieć się nie wrasta

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do chirurga ogólnego w celu oceny i ewentualnego leczenia.