Dlaczego męczą mnie potliwość całego ciała i zimne dreszcze oraz katar?

Od dłuższego czasu męczy mnie potliwość całego ciała i zimne dreszcze oraz katar. Ogólnie złe samopoczucie i brak chęci do życia. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale mnie to wykańcza

Lek. Michał Lenard

Mogą to być objawy infekcji, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada i zaleci leczenie. Pozdrawiam!