Dlaczego na USG nie widać pęcherzyka pomimo pozytywnego testu ciążowego?

Witam mam pytanie okres ostatni 2.06 Pecherzyka na Usg nie bylo widac totalnie nic .Strasznie sie martwie ponieważ Dzis Beta pokazała 3760 nie jest zbyt wysoka jak niby na wczesna ciaze >? A peccherzyka brak? Moze to pozamaciczna ktora lekarz tez wykluczyl na usg bo jestem czysta wiec nie wiem co myslec test dodam 3x robiony pozytywny Mam sie martwic? Tak czy siak ide w piatek na szpital

Lek. Paweł Szadkowski

Pęcherzyk ciążowy może być niewidoczny na usg w pierwszych tygodniach.