Dlaczego po porodzie podczas pieszczot odczuwam ból i pieczenie?

Witam, 4 m-ce temu urodziłam syna przez cesarskie cięcie, miałam podłączony cewnik, który zdjęto mi 24 godz po zabiegu. Od tego czasu nie mogę używać żadnego płynu do higieny intymnej, ponieważ odczuwam pieczenie okolic intymnych, mało tego - przy próbie współżycia bolesny dyskomfort także się pojawia:(, nawet wtedy, kiedy mąż pieści mnie językiem... Poza tego typu sytuacjami nie odczuwam żadnych dolegliwości, mój ginekolog twierdzi, że cewka moczowa jest oki - badania moczu w normie. Co to jest w takim razie i jak sobie pomóc, może jakieś sugestie? Mam 33 lata:)

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety bez możliwości osobistego zbadania Pani nie jestem w stanie określić co może być przyczyną Pani dolegliwości. Pewne jest jednak, że konieczna jest dalsza diagnostyka.
Objawy, które Pani przytacza mogą wskazywać na infekcję poporodową. Jeżeli pojawiają się one jedynie w trakcie zbliżenia, a nie mikcji wskazuje to bardziej na infekcję dróg rodnych. Warto by było wykonać posiew z kanału szyjki macicy.

Pozdrawiam