Dlaczego tyle razy muszę oddawać mocz?
Od roku czesto oddaje mocz 8 razy dziennie a w nocy raz.Bylam u urologa i zrobił usg nerek i ok.Bralam betmige i nic nie pomogło.Czy to guz pecherza a może rak.Prosze o konsultacje.Nie mam już sily

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Dzień dobry, aby ocenić jaki powód jest częstym oddawaniem mocz wymagana jest diagnostyka laboratoryjna o której Pani nic nie wspomina.
Wskazane OB, CRP, morfologia z rozmazem, kwas moczowy, białko całk, kreatynina, badanie ogólne moczu, posiew moczu antybiogramem. Z wynikami udać się na konsultację stacjonarną do lekarza ginekologa który oceni jaki jest powód częstych oddawać mocz.
Można oczywiście zgłosić się bez wyników do ginekologa który po zbadaniu zleci odpowiednie wyniki badań.
Proszę ze sobą wziąć wcześniejsze wyniki badań oraz konsultacje urologa.
Pozdrawiam