Dlaczego zatrzymała mi się miesiączka?

Witam.Mam 32 lata.W październiku 2016 roku urodziłam dziecko.Drugi poród,naturalny. Miesiączke dostałam już w styczniu.Były dość obfite i trwały do 9 dni. Od kwietnia niestety nie dostałam miesiączki,czyli już drugi miesiąc. Dziecko karmię od urodzenia wyłącznie piersią na żądanie. Przerwy między karmieniami nie były dłuższe niż 4 godziny. Od dwóch tygodni poszerzyłam dietę dziecka o zupki. Czemu zatrzymała mi się miesiączka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badania diagnostyczne, proponuje oznaczyć beta hcg i udac się do ginekologa