Drażliwe jelito grube i bóle po zjedzeniu pokarmu

Mam problem z jelitem grobym jest bardzo wrazliwe zjem cos to mnie odrazu kuje dal mi pani doctor tabletki I po nich ciagle do toalaty chodze mam juz wyniki z leboratorium mobiny wszystko wporzatku ale ciagle mnie boli jedynie mam cos z nerkami

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Specjalista na podstawie obrazu klinicznego orz wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.