Drgawki, uczucie zimna a brak kontroli nad ciałem

Witam Mam bardzo poważny problem. otóż podczas silnego stresu na moim ciele pojawiają się drgawki i jest mi zimno, do tego szczękam zębami na prawdę mocno i nie mogę tego opanować. W dzieciństwie przerabiałam już brak kontroli nad ciałem ale objawiał się jako chwilowa amnezja, drętwienie prawej ręki, nosa i języka, problemów ze wzrokiem i z wymową. Jednak po jakimś te objawy już nie występowały, nagle po paru latach znów tracę kontrolę nad ciałem. Bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Jezeli objawy są tak nasilone i występowały już w dzieciństwie- najlepiej skonsultować się z lekarzem neurologiem lub psychiatrą którzy pomogą znaleźć wyjście z tej sytuacji.