Drżenia ciała a zawroty głowy

Witam od jakiegoś czasu jestem osłabiony i cały drżę nawet jak leżę do tego miewam nudności ale bez wymiotów i uczucie jakby mi coś leżało na żołądku.Jestem jakby nieobecny jak coś robię to tak od niechcenia w ogóle o tym nie myślę co robię.Najbardziej niepokoją mnie te drzenia ciała i miewam zawroty głowy i ucisk w skroniach wtedy.Tsh mam w normie RM głowy też ok co to może być proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o dalszym postępowaniu. Być może konieczna będzie konsultacja lekarza neurologa.