Drżenie mięśni, wahania nastroju, skurcze stóp i drętwienie palców a nerwica

Czy takie objawy mogą świadczyć o nerwicy. 1. Drżenia różnych mięśni- a to biceps, udo, powieka, 2. Wahania nastroju- nagle np. wybucham krzykiem 3. Skurcze stóp i drętwienia palców, aż mi je wykrzywia Byłam dwa razy u neurologa- zbadał mnie młoteczkiem i powiedział że nie widzi podstaw robić żadnych badań, Lekarz rodzinny- zrobił morfologię, elektrolity tsh i ob- wszystko ok Okulista- stwierdził niewielką wadę wzroku w oku lewym ale nic niepokojącego nie zauważył. Może prywatnie rezonans

Witam, jeśli wszystkie badania nic nie wykazały, może Pani skonsultować się z lekarzem psychiatrą. W ramach NFZ nie musi Pani posiadać skierowania. Pozdrawiam serdecznie.